Kalite ve Sertifikalandırma

 

KNH Gıda Tur. İth. İhr.Ltd. Şti toplam kalite ve sürekli gelişim prensiplerini ana politika olarak benimsemektedir. Tüm ürünlerimiz ve ürünlerimizde kullanılan parçalar Avrupa Standartları gereği sahip olunması gerekli sertifikalara sahiptir. Tüm ürünlerimizin, bir ürün ya da ürün grubunun, Avrupa Birliği'nin Sağlık, Güvenlik, Çevre ve Tüketicinin Korunması konusunda oluşturmuş olduğu ürün direktifleri olarak bilinen temel şartlarına uygun olduğunu gösteren, CE sertifikası vardır.

Tüm ürünlerimiz birinci sınıf paslanmaz çelikten üretilmekte ve ürünlerimizde kullanılan parça ve komponentler alanlarında dünya lideri olan firmalardan temin edilmektedir.

Bu doğrultuda, KNH Gıda Tur. İth. İhr. Ltd. Şti. , ürünlerinin kompresörlerini sadece Panasonic(Japon), Tecumseh(Amerikan) ve Aspera(İtalyan) firmalarından temin etmektedir. Ürünlerin sıkıştırma valfleri ise Danimarkalı Danfoss şirketinden temin edilmektedir.

Birinci sınıf ürünlerimiz, emniyetli bir sevkiyat ve nakliyede herhangibir hasara karşı, özel olarak ürettirilen tahta ambalajlarda, son tüketiciye ulaştırılmaktadır.